pl en de fr

Wydarzenia o bezpieczeństwie

niedziela, 22 października 2017 00:00

Spotkanie z mieszkańcami w klubie "Promyk"na Żoliborzu

W dniu 17 października 2017 r. z inicjatywy Delegatury BBiZK w Dzielnicy Żoliborz w pomieszczeniach klubu seniora " Promyk"odbyło się spotkanie z mieszkańcami osiedla przy ul. Kazimierza Promyka dotyczące zagadnień związanych z bezpieczeństwem publicznym.

W dniu 13 października br. z delegatury BBiZK w dzielnicy Żoliborz, przekazano kamizelki odblaskowe dla dzieci z przedszkola nr 433 przy ul. Rydygiera 8A na warszawskim Żoliborzu.

W dniu 4 października br. pracownik delegatury BBiZK w dzielnicy Żoliborz oraz funkcjonariuszka Wydziału ds. Profilaktyki Społecznej Nieletnich i Patologii KRP W-wa V, odwiedzili punkt przedszkolny "Baby Room Preschool" mieszczacy sie przy ul. Promyka na warszawskim Żoliborzu.

W dniu 18 września br. funkcjonariuszki Wydziału ds. Profilaktyki Społecznej Nieletnich i Patologii KRP W-wa V oraz pracownik delegatury BBiZK w dzielnicy Żoliborz, odwiedzili dzieci klasy „ 0” i klasy „1” w szkole podstawowej nr 392 na warszawskim Żoliborzu.
piątek, 08 września 2017 00:00

Bezpieczny powrót do szkoły

Wakacje – czas przygód i odpoczynku – już za nami. Dzieci i młodzież z warszawskich placówek brały w tym czasie czynny udział w wielu spotkaniach i zajęciach organizowanych przez Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego.

  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie Facebook
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie twitter
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie youtube
Śladami Powstańczego Żoliborza